Рубанська ЛА ЗПСМ обслуговує 4 села: Рубань, Бондурівка, Мар'янівка, Потоки. На території обслуговування наявна одна школа. З початком карантину учні школи переведені на дистанційне навчання. Працівникам школи та батькам прочитана лекція з правил карантину, ускладнень хвороби спричиненої COVID-19.

  Після оголошення карантину виникла потреба в перебудові роботи амбулаторії. Серед населення була проведена роз'яснювальна робота, щодо необхідності самоїзоляції та обмеження кола спілкування, попередження важких випадків та ускладнень захворювання спричиненного коронавірусом. Насамперед, це стосується людей, що належать до груп ризику: людей, що повернулись з-за кордону, особливо, з районів поширення коронавірусу (вони, обов'язково підлягають 14 денному карантину), людей похилого віку, людей, що страждають на хронічні зазворювання серцево-судинної системи, легень, нирок, на – цукровий діабет, тощо.

  Рекомендовано узгоджувати візит до амбулаторії та виклик лікаря за телефоном, заради запобігання скупчення хворих в приміщенні амбулаторії. Особлива увага при узгодженні візиту приділяється уважному збору анамнезу, в разі скарг притаманих респіраторним захворюванням для запобігання зараження медперсоналу амбулаторії та виявлення підозрілих випадків на Covid-19 саме дистанційно . Виписка рецептів на ліки, в тому числі, пільгові, видача різних видів медичних довідок, також узгоджуються в телефонному режимі та потім отримуються без черг у лікаря або сімейної медсестри.

  Відтак, під час карантину було призупинено рух міжміського транспорту, кожен хворий міг отримати необхідні йому лікувальні препарати у аптечному пункті амбулаторії та отримувати необхідну невідкладну медичну допомогу. Інформація по захисту від Covid-19, виставлена на дошках об’яв в с. Рубань, та на інформаційних стендах амбулаторії.

  Незважаючи на карантин, не була відмінена программа імунізації дітей.

  Розділено в часі прийом хворих громадян та прийом здорових дітей для проведення щеплень.

  Направлення пацієнтів на вторинний рівень проводилось лише в крайніх невідкладних випадках, в інших випадках проводили за потреби дистанційне консультування із спеціалістами ЦРЛ .

  Прийом пацієнтів ведеться із застосуванням засобів індивідуального захисту медперсоналу.

  В амбулаторії проводиться щоденна обробка приміщень із використанням деззасобів згідно чинних розпоряджень та Наказів МОЗ, дезінфекція рук та обладнання, щоденне двократне вимірювання температури тіла всього медперсоналу.

  Під час карантину, амбулаторія забезпечена з боку Центру ПМСД всіма необхідними засобами індивідуального захисту, дезінфекції, розхідними матеріалами, медичними виробами і медичним обладнанням, лікарськими препаратами для надання невідкладної допомоги хворим.

  Ми висловлюємо особливу подяку Рубанській громаді, ПК «Зоря Поділля», та «Ладінвест», які надали для населення громади (маски, рукавички), та персоналу амбулаторії (дезрозчини, одноразові халати, бахіли) засоби особистого захисту безкоштовно.

  Завідуючий амбулаторією Вечірко О.М.

 

 

 

 

Божко
Василь
Борисович

Головний лiкар Центру ПМСД Немирівської районної ради

Бойчук
Олександр
Юхимович

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування

Павленко
Галина
Петрiвна

Головний бухгалтер Центру ПМСД

Куліченко
Інна
Миколаївна

Головна медсестра Центру ПМСД

 

Прийом до лікаря

 • Понеділок 08:00 – 15:42
 • Вівторок 08:00 – 15:42
 • Середа 08:00 – 15:42
 • Четвер 08:00 – 15:42
 • Пятниця 08:00 – 15:42
 • Субота та неділя – вихідний

 • Понеділок 08:00 – 15:42
 • Вівторок 08:00 – 15:42
 • Середа 08:00 – 15:42
 • Четвер 08:00 – 15:42
 • Пятниця 08:00 – 15:42
 • Субота та неділя – вихідний

Попередній запис на прийом до сімейного лікаря, та виклик лікаря додому проводиться в робочі дні з 08:00 до 16:00

Черговий кабінет надання невідкладної медичної допомоги: телефон +380 (4331) 2-19-65

У вихідні і святкові дні звертатись в відділення екстренної невідкладної допомоги ЦРЛ каб.41

 

ЦПМСД Немирівського району на мапі