Сьогодні ніхто не уявляє сучасної медицини, та й будь-якої іншої галузі без персональних комп’ютерів, мережі інтернет, комп’ютеризованих приладів. Але не так багато людей знають, як розпочалась в житті людства переможна хода штучного інтелекту, а саме 12 серпня все і почалось!

  Основні поради батькам для збереження здоров’я дитини:

  Створити сприятливий емоційний клімат в родині, дружні взаємовідносини між батьками й дітьми.

  Відповідальне ставлення батьків до здоров’я дитини та власного. Для того, щоб навчити дитину принципам здорового способу життя батьки повинні подавати приклад та самі дотримуватися тих же принципів.

  Шостого серпня відзначається день «Лікарі світу - за мир».

  Це міжнародний день, який був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі». Він відзначається в річницю дня бомбардування японського міста Хіросіми 6 серпня 1945.

  Рубанська ЛА ЗПСМ обслуговує 4 села: Рубань, Бондурівка, Мар'янівка, Потоки. На території обслуговування наявна одна школа. З початком карантину учні школи переведені на дистанційне навчання. Працівникам школи та батькам прочитана лекція з правил карантину, ускладнень хвороби спричиненої COVID-19.

  Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

  Пропонуємо вашій увазі статтю, розміщену російською службою ВВС, також з нею можна ознайомитись, перейшовши по ссилці: https://www.bbc.com/russian/features-53393606

  Стаття на мові оригіналу (російська)