З Днем народження!

  Сьогодні вітаємо з ювілеєм нашу колегу, справжнього фахівця, чудову людину, незамінну частку нашого колективу

Проценко Ларису Василівну

  Амбулаторія обслуговує населення шести сіл, а саме: Ковалівка, Сподахи, Головеньки, Боблів, Воловодівка, Обідне в кількості 5992 чоловіки. Працює в амбулаторії 2 лікарі ЗПСМ, кількість задекларованого населення становить 3667 чоловік. Радіус обслуговування 24 км, кількість населенні пунктів – 8. На території обслуговування є 5 ФАПів .

  НЕМИРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19. Подільська ЛА ЗПСМ обслуговує 2 села:

  Подільське та Коровайне. На території обслуговування наявна одна школа. З початком карантину учні школи переведені на дистанційне навчання.

  Державна установа «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» надсилає для обов’язкового розміщення в активній вкладці логотипу-символу «2020 Рік медсестринства в Україні» на сайтах/веб-сторінках структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій наступну інформацію з активним посиланням:

  Робота Мельниковецької ЛА ЗПСМ в умовах пандемії коронавіруса.

  Мельниківська лікарська амбулаторія обслуговує населення всієї громади, на території знаходяться 2 ФАПи в с. Червоне та Ометинці, які також надають первинну медичну допомогу населенню ОТГ.

  У з’язку з пандемією корона вірусу, з березня 2020 року, Брацлавська ЛА ЗПСМ як і інші сімейні амбулаторії Центру, перейшла на особливий режим роботи.

  Пацієнтам рекомендовано, по-можливості, обмежити відвідування лікарів без нагальної потреби,