Сьогодні обласний Центр здоров’я надіслав нам деякі цікаві матеріали. Пропонуємо Вам ознайомитись з ними. Інформація, хто і як має носити маску містить перший пункт, де вказано, що маску повинні носити хворі, та здорові, які наглядають за хворою людиною.

  Шановні відвідувачі нашого сайту. Сьогодні хочу запропонувати Вам інформацію, розміщену Українським інформером ZNAJ.UA , який розмістив на своїх сторінках статтю під назвою: «Що відбувається з людиною, яка підхопила коронавірус - історія хвороби по днях» (зсилка на статтю: https://znaj.ua/zdorovya/300931-shcho-vidbuvayetsya-z-lyudinoyu-yaka-pidhopila-koronavirus-istoriya-hvorobi-po-dnyah)

  Шановні громадяни!

  Просимо Вас проявити громадянську свідомість! Обов’язково повідомте медпрацівників про нещодавно приїхавших з-за кордону сусідів та односельців. Важливість самоізоляції та медичного нагляду щодо цих осіб очевидна, навіть якщо деякі з них ставляться до цього не відповідально. Тільки спільними зусиллями ми переможемо коронавірусну біду! Будьте здорові!

  Наполегливо рекомендуєм усім жителям , які прибули на протязі останнього місяця із-за кордону або мали контакти з можливими хворими на корона вірус в Україні, інформувати про свій стан здоров’я та стан здоров’я своїх близьких медичних працівників за місцем перебування (проживання) у телефонному режимі.

  Сьогодні, на тлі епідемії корона вірусної хвороби та введеного в Державі карантину, люди все рідше згадують про інші медичні проблеми, однією з яких є туберкульоз. В цей день, в 1882 р. д-р Роберт Кох оголосив про те, що йому вдалося відкрити бактерію, що викликає туберкульоз, завдяки чому стала можлива розробка методів діагностики і лікування цього захворювання.

  Стан забезпечення закладу засобами індивідуального захисту

  Адміністрація КНП «Центру ПМСД» інформує про стан забезпеченості закладу засобами індивідуального захисту та швидкими (експрес) тестами для діагностики коронавірусу.