Центр ПМСД Немирівської районної ради 23.05.2018 р. реорганізовано в комунальне некомерційне підприємство. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги » підписано договір з НСЗУ. Наказом МОЗ України від 23.08.2018 надана ліцензія медичної практики. На даний час проводиться підписання декларацій з населенням, що обслуговується закладом.

  КНП «Центр ПМСД» має у складі 13 лікарських амбулаторій, що обслуговують населення 5 ОТГ району, а також населення інших сільських населених пунктів, що не ввійшли до складу ОТГ.

  Всі ЛА ЗПСМ та більшість ФАП та ФП оснащені електрокардіографами з функцією передачі ЕКГ на третинний рівень, що значно підвищує діагностичну цінність обстеження, залучає до нього спеціалістів третинного рівня. Лікарські амбулаторії Центру забезпечені електронно-обчислювальною технікою та доступом до мережі Інтернет.

  КНП «Центр ПМСД» приймає активну участь у розробці, коректуванні та втіленні у життя районної програми «Здоров’я Немирівщини на 2017-2020 р.р », що охоплює особливою увагою насамперед вагітних жінок, дітей, людей похилого віку, хворих на онкопатологію, ТБЦ, СНіД, а також у втіленні обласних програм у сфері охорони здоров’я.

  Для підвищення доступності якісних медичних препаратів сільському населенню Центр співпрацює з 9 аптечними закладами, 5 з яких розміщені в сільській місцевості району та забезпечують функціонування державної програми «Доступні ліки».

  Шість ЛА ЗПСМ забезпечені транспортними засобами, що робить можливим вільне транспортування хворого з ЛА ЗПСМ на рівень ЦПМСД або вторинний рівень надання допомоги. Закладом проводиться постійна просвітницька та інформаційна робота з населенням, шляхом розміщення інформації в приміщеннях ЛА ЗПСМ, ФАП, ФП, сторінках Центру в соціальних мережах, сайті Немирівської районної ради, де Центр має власну сторінку.

  Фінансування закладу на даний час відбувається за рахунок коштів Державного бюджету (НСЗУ), місцевого бюджету, коштів ОТГ.

  Як підписати декларацію? (Відкрити)